Відкрий зовсім нову сторону естетичної медицини з пропозицією PRESTIGE

 

Вибери омолодження 3D. Завдяки широкому спектру найкращих процедур, які представлені в нашій клініці, ми підберемо для тебе індивідуальний план лікування, щоб омолодити шкіру на всіх її рівнях.

Що отримаєш завдяки пропозиції PRESTIGE?
Комплексний підхід лікарів та підібрані індивідуально до потреб пацієнта процедури, зроблять шкіру свіжою і нададуть їй помітно молодшого вигляду.

Пропозиція підходить для пацієнтів, які особливо цінують свою приватність та камеральну атмосферу.

Переваги

Повноцінна консультація з естетичної медицини та дерматології

Складання плану процедур з естетичної медицини та косметології

Індивідуальний транспорт з водієм, який доставить у клініку на візит

Особистий опікун пацієнта

Гнучкий графік записів

Добір професіонального домашнього догляду

Довірся нашим експертам
Marcin Ambroziak
Dr n. med., dermatolog z ponad 20 letnim doświadczeniem, współzałożyciel oraz dyrektor medyczny Kliniki Ambroziak. Międzynarodowy trener z zakresu stosowania preparatów kwasu hialuronowego, współprzew...

Dr n. med. Marcin Ambroziak, jest lekarzem dermatologiem. Przez wiele lat był pracownikiem Kliniki Dermatologicznej Akademii Medycznej w Warszawie, gdzie zdobywał doświadczenie i specjalizację.

Stopień doktorski zdobył w Klinice Chirurgii plastycznej w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego. Dr Ambroziak prowadzi praktykę lekarską od 2000 roku. Jest współzałożycielem Kliniki Ambroziak, która specjalizuje się w dermatologii, medycynie estetycznej oraz chirurgii plastycznej i jest obecnie jednym z liderów na rynku. Klinika Ambroziak jest również jedyną prywatna kliniką, która kształci studentów medycyny.

Dr n.med. Marcin Ambroziak jest rozpoznawalny nie tylko w środowisku medycznym, szczególnie ze względu na zdolność łączenia pracy naukowej, codziennej praktyki oraz wyzwań biznesowych. Od wielu lat współprowadzi również chętnie oglądany medyczny program telewizyjny.

Jest wiceprzewodniczącym sekcji lekarzy estetycznych Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i jednym z założycieli Międzynarodowego Centrum Medycyny Anti-Aging.

Dr Ambroziak specjalizuje się w dermatologii estetycznej, w szczególności w zastosowaniu wypełniaczy, stymulatorów oraz laseroterapii.

Bartłomiej Kwiek
Dr hab. n. med. Bartłomiej Kwiek, Prof. U. Ła. jest wieloletnim wykładowcą akademickim. Prowadził wykłady dla studentów Wydziału Lekarskiego, Stomatologii, Farmacji i Podyplomowych Studiów Dermatologi...

Dr hab. n. med. Bartłomiej Kwiek, Prof. U. Ła. jest wieloletnim wykładowcą akademickim. Prowadził wykłady dla studentów Wydziału Lekarskiego, Stomatologii, Farmacji i Podyplomowych Studiów Dermatologii Estetycznej. Od ukończenia I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w roku 2000 do 2020 był związany z Kliniką Dermatologiczną WUM, gdzie odbył szkolenie specjalizacyjne i studia doktoranckie pod kierownictwem Prof. Andrzeja Langnera w dziedzinie Dermatologii i Wenerologii. W 2004 roku odbył roczny staż w Klinice Dermatologicznej Uniwersytetu w Bonn pod kierownictwem Prof. Thomasa Biebera i Prof. Nataliji Novak w ramach Stypendium Otto Braun-Falco. Ponadto był stypendystą Euroderm Excellence (Stypenium Szkoleniowe w Rzymie w 2006 roku) i American Academy of Dermatology (Stypenium Szkoleniowe w Waszyngtonie w 2004 roku).

Jest autorem ponad 50 publikacji naukowych z zakresu dermatologii (leczenie trądziku, łuszczycy, atopowego zapalenia skóry, chorób włosów) i dermatologii estetycznej oraz rozdziałów podręczników w języku polskim i angielskim. Jego prace publikowane w prestiżowych pismach polskich i obcojęzycznych, w tym także w najbardziej prestiżowym piśmie alergologicznym na świecie (Journal of Allergy and Clinical Immunology – organ stowarzyszenia Amerykańskiej Akademii Alergii, Astmy i Immunologii), za którą to pracę otrzymał Nagrodę Ministra Zdrowia. Jest członkiem European Society for Dermatological Research, European Academy of Dermatology and Venerology i Polskiego Towarzystwa Dermatologii i Wenerologii. W 2019 roku uzyskał stopień doktora habilitowanego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym za prace nad wykorzystaniem laseroterapii w leczeniu malformacji naczyniowych. Dwie prace z tego cyklu zostały przedstawione na okładkach wiodącego czasopisma medycyny laserowej: Lasers in Surgery and Medicine.

Z Kliniką Ambroziak związany jest od początku jej istnienia. Specjalizuje się w leczeniu i laseroterapii chorób skóry, w tym szczególnie łuszczycy, trądziku i jego powikłań, zmian naczyniowych i trądziku różowatego, atopowego zapalenia skóry a także w dermatologii estetycznej i zabiegowej.

Izabella Jeleńska-Draim
Dr Izabella Jeleńska-Draim jest neurologiem, posiada również specjalizację z zakresu medycyny estetycznej. Od 1995 roku pracowała w Klinice Neurologii X Wojskowego Szpitala w Bydgoszczy. Tam też, w 20...

Dr Izabella Jeleńska-Draim jest neurologiem, posiada również specjalizację z zakresu medycyny estetycznej.

Od 1995 roku pracowała w Klinice Neurologii X Wojskowego Szpitala w Bydgoszczy. Tam też, w 2001 roku zrobiła specjalizację w dziedzinie neurologii i zdała egzamin końcowy. W schorzeniach neurologicznych stosowała często zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej, czego skutkiem było zainteresowanie nową dziedziną medycyny.

Medycyną Estetyczną, dr Jeleńska-Draim zaczęła zajmować się w 2005 roku, a 4 lata później ukończyła pierwszą w Polsce Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i uzyskała tytuł specjalisty w tym zakresie. Tytuł ten nadawany jest i honorowany przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej ( UIME ) w Paryżu.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Uczestniczy w wielu szkoleniach w kraju i zagranicą stale podnosząc swoje kwalifikacje.

Marek Opala
Dr Marek Opala jest absolwentem I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Po ukończeniu studiów odbył roczne stypendium w Istanbul University - Cerrahpasa Faculty of Medicine.

Dr Marek Opala jest absolwentem I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Po ukończeniu studiów odbył roczne stypendium w Istanbul University - Cerrahpasa Faculty of Medicine. Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie dermatologii i wenerologii odbył w Klinice Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie prowadził również zajęcia ze studentami w języku polskim oraz English Division. Obecnie dzieli się swoją wiedzą ze studentami z Wydziału Lekarskiego Uczelni Łazarskiego.

Od dziecka doceniał i podziwiał – piękną i zdrową skórę. Pasja przerodziła się w profesjonalne zainteresowanie dermatologią kliniczną i estetyczną. Jest lekarzem z powołania, do każdego pacjenta podchodzi holistycznie z myślą o poprawie nie tylko wyglądu skóry, ale również innych aspektów dotyczących zdrowia.

Dr Opala Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV), International Dermoscopy Society oraz International Trichoscopy Society. Specjalizuje się w leczeniu chorób skóry i ich przydatków, wykonuje wszystkie zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej oraz dermatochirurgii, w tym także laseroterapii.

Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach oraz konferencjach w kraju i za granicą.

Aleksandra Antolak
Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W latach 2010-2018 pracownik I Kliniki Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w W...

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W latach 2010-2018 pracownik I Kliniki Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie.

Od 2013 roku uczestniczka licznych polskich i zagranicznych szkoleń z zakresu medycyny estetycznej.

Aktualnie pracuje jako lekarz medycyny estetycznej, a także anestezjolog w klinice urazowo-ortopedycznej i klinice leczenia niepłodności w Warszawie.

W swojej praktyce opiera się na doświadczeniu nabytym w kraju i zagranicą, stosując skuteczne i sprawdzone metody terapii. Szeroko korzysta z możliwości najnowszych zdobyczy medycyny estetycznej, w tym nowoczesnych technologii dostępnych tylko lekarzom. Jej działania cechuje dbałość o uzyskanie równowagi i harmonii w wydobywaniu, podkreślaniu i utrzymywaniu naturalnego piękna z zachowaniem szacunku dla indywidualnych cech urody. Jednocześnie przykłada ogromną wagę do bezpieczeństwa pacjentek i pacjentów.

Katarzyna Baltaziak
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, a także Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Katowicach. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti- Aging.

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, a także Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Katowicach. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti- Aging. Dr Katarzyna Baltaziak nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Obok rozpoczętego doktoratu podjęła również specjalizacje z okulistyki. Nie powstrzymuje jej to przed udziałem w licznych kursach i szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej prowadzonych przez autorytety w tej dziedzinie w kraju i za granicą. Specjalizuje się w: redukcji zmarszczek, wolumetrii, powiększaniu ust oraz laseroterapii. Jej pasją jest zgłębianie wiedzy w zakresie medycyny estetycznej co bezpośrednio przekłada się na realizację marzeń pacjentów na drodze do uzyskania naturalnego, zdrowego i młodego wyglądu. Każdy pacjent dr Katarzyny może liczyć na indywidualne podejście, pełne empatii i zrozumienia potrzeb. Zaraża uśmiechem i pozytywną energią. Prywatnie - miłośniczka Nowofundlandów oraz podróży.

Karolina Górska
Dr Karolina Górska jest lekarzem po ukończeniu szkolenia specjalizacyjnego w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku oraz lekarzem medycyn...

 

Dr Karolina Górska jest lekarzem po ukończeniu szkolenia specjalizacyjnego w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku oraz lekarzem medycyny estetycznej. Rozwija się naukowo w zakresie dermatoonkologii, a w szczególności chłoniaków skóry. Ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, a szkolenie specjalizacyjne zdobyła w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii powyższej uczelni.

W praktyce klinicznej holistycznie podchodzi do schorzeń swoich pacjentów, wyznając zasadę, że choroby skóry w dużej mierze są powiązane z innymi zaburzeniami organizmu, na co pozwala jej doświadczenie zdobyte w ramach wcześniejszej pracy w charakterze lekarza rodzinnego. Od kilku lat prowadzi pacjentów z chorobami skóry, włosów i paznokci wykonując pełną diagnostykę dermatologiczną, w tym dermatoskopię i trichoskopię oraz podstawowe zabiegi z zakresu dermatochirurgii. Z przyjemnością przyjmuje również dzieci.

Jej pasją jest także medycyna przeciwstarzeniowa postrzegana jako kompleksowe działania mające utrzymać stan zdrowej i pięknej skóry, nie zmieniając jednocześnie naturalnych rysów twarzy. Wykonuje zabiegi z zakresu mezoterapii, stymulatorów tkankowych, peelingów medycznych, toksyny botulinowej,  wypełniaczy oraz laseroterapii.

Posiada ponadto doświadczenie w zakresie badań klinicznych nad nowymi lekami wykorzystywanymi do leczenia schorzeń dermatologicznych.

Regularnie uczestniczy w światowych i europejskich kongresach dermatologicznych, starając się na bieżąco aktualizować swoją wiedzę medyczną, uwzględniając najnowsze doniesienia w codziennej praktyce klinicznej.

Jest aktywnym członkiem European Academy of Dermatology and Venerology, Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

 

Скористайся пропозицією PRESTIGE у версії Platinum або Diamond

Platinium Prestige

Адреса: Klinika Ambroziak,
Al. gen. Władysława Sikorskiego 13/U1
02-758 Warszawa

  • Тривалість візиту: 40 хвилин
  • Ціна: від 4000 зл.

Повна передоплата в розімірі 4000 зл.

Запишись за допомогою телефону або запитай деталі
Diamond Prestige

Адреса: Klinika Ambroziak, Warszawa Śródmieście*

Розкішна камеральна локація забезпечує пацієнтам вийнятковий комфорт та приватність.

*Деталі щодо локалізації отримаєш при резервації візиту.

  • Тривалість візиту: 1 година 20 хвилин
  • Ціна: від 6000 зл.

Повна передоплата в розмірі 6000 зл.

Запишись за допомогою телефону або запитай деталі
Запишись за допомогою телефону або запитай деталі
Нашою метою є...

урахувати всі потреби та очікування кожного пацієнта. Пропонуємо процесіональні послуги на найвищому світовому рівні. Завдяки високій кваліфікації та професіональному досвіду нашої медичної команди, а також доступу до найновіших технологій, можемо запропонувати комплексне розв’язання проблем і широкий спектр процедур. Пропозиція Prestige призначена для осіб, які цінують приватність і камеральну атмосферу, а також очікують на формування плану процедур, розробленого індивідуально до їх потреб. Наш водій попіклується про безпечний так комфортний трансфер безпосередньо до нашої клініки. Візит відбувається без реєстрації на рецепції і без очікування. Індивідуальний опікун забезпечить комфорт під час всього часу перебування у клініці і буде доступний в разі будь-яких питань.

Попіклуйся про своє здоров’я та красу в одній з найкращих клінік Європи. Відкрий для себе вийняткові відчуття з нашою пропозицією Prestige. Відкрий нове обличчя естетичної медицини в розкішних інтер’єрах клініки Амброзяк

Пойзнайомся також зі спеціальною пропозицією Beauty Touch від клініки Амброзяк, яка підготує твої обличчя та тіло перед важливою подією.

Найновіші методи лікування. Авторські протоколи, засновані на 20-річним досвіді.
+48 22 111 50 05